Popis produktov
Naše výhody
1. Vysoká rozmerová presnosť
Nerezová kapilárna trubica TORICH sa vyrába pomocou presného procesu ťahania za studena-s toleranciou vonkajšieho/vnútorného priemeru ±0,005 mm, čo zaisťuje presné dodávanie tekutiny a presnosť prístroja.
2. Vysoká povrchová úprava
Naše kapiláry z nehrdzavejúcej ocele prechádzajú pasiváciou, žiarivým žíhaním a elektrolytickým leštením, výsledkom čoho je hladký vnútorný povrch. Ultrazvukové čistenie zabezpečuje, že povrch trubice je bez oleja a častíc, vďaka čomu je vhodný na montáž a sterilizáciu zdravotníckych pomôcok.
3. Vysoká pevnosť
Naša kapilárna trubica ASTM A213 z nehrdzavejúcej ocele má vynikajúcu pevnosť v ťahu a klzu, je schopná odolať dynamickému ohybu, vibráciám a tvarovaniu s malým -polomerom, vďaka čomu sú ideálne pre vodiace drôty, katétre, mikro-nástroje a vysokotlakové systémy medicínskych tekutín.
4. Služby prispôsobenia
TORICH podporuje rezanie laserom, mikro{0}}vŕtanie, ohýbanie, navíjanie a zváranie. K dispozícii sú služby prispôsobenia OEM na navrhovanie zostáv ihiel, vodiacich drôtov, zostáv katétrov, chirurgických mikro-nástrojov a iných presných lekárskych štruktúr.
5. Kontrola kvality
Naše hadičky prechádzajú prísnym procesom kontroly kvality, aby sa zabezpečilo, že materiály spĺňajú normy ASTM A213, EN 10204 a príslušné medicínske-požiadavky. Prostredníctvom ne-deštruktívneho testovania zabezpečujeme, aby bola každá kapilára vyrobená za kontrolovaných podmienok, prešla komplexnou kontrolou a bola plne sledovateľná, pričom spĺňa prísne normy výroby zdravotníckych pomôcok.
oblasti použitia
- Subkutánne injekčné ihly, bioptické ihly, ihly na prepichnutie miechy
- Vodiace drôty, kanyly, katétre, minimálne invazívne nástroje
- Systémy dodávky medicinálneho plynu a mikrofluidné okruhy
- Chirurgické a ortodontické nástroje
- Chromatografické systémy, analyzátory krvi, odberové striekačky
- Manipulácia s farmaceutickými a laboratórnymi tekutinami
- Presné kontrolné hadičky pre infúzne a anestetické zariadenia
výrobný proces
Chemické zloženie
| Prvok | C (%) | Mn (%) | Si (%) | P (%) | S (%) | Cr (%) | Ni (%) | Mo (%) | Iní |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TP304 | Menšie alebo rovné 0,08 | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 1,00 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,03 | 18.0–20.0 | 8.0–11.0 | - | Zostatok Fe |
| TP316L | Menšie alebo rovné 0,03 | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 0,75 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,03 | 16.0–18.0 | 10.0–14.0 | 2.0–3.0 | Zostatok Fe |
| S32716 | Menšie alebo rovné 0,03 | Menšie alebo rovné 1,50 | Menšie alebo rovné 0,80 | Menšie alebo rovné 0,035 | Menšie alebo rovné 0,02 | 24.0–26.0 | 6.0–8.0 | 3.0–4.0 | N: 0,24-0,32, Cu, W |
Mechanické vlastnosti
| Nehnuteľnosť | Pevnosť v ťahu (MPa) | Medza klzu (MPa) | Predĺženie (%) | Tvrdosť |
|---|---|---|---|---|
| TP304 | Väčšie alebo rovné 515 | Väčšie alebo rovné 205 | Väčšie alebo rovné 40 | Menšie alebo rovné 92 HRB |
| TP316L | Väčšie alebo rovné 485 | Väčšie alebo rovné 170 | Väčšie alebo rovné 35 | Menšie alebo rovné 95 HRB |
| S32716 | Väčšie alebo rovné 770 | Väčšie alebo rovné 550 | Väčšie alebo rovné 25 | Menšie alebo rovné 32 HRC |
Možné alternatívne stupne
| Alternatívne ročníky | Dôvody |
| 904L | Super austenitická nehrdzavejúca oceľ vhodná do extrémne korozívneho prostredia |
| Inconel 600/625 | Vhodné pre-vysokoteplotné alebo korozívne chemické prostredie |
| Hastelloy C-276 | Maximálna odolnosť proti korózii pre farmaceutické alebo chemické systémy |
Zobraziť produkty


Testovacie zariadenia



Továrenské vybavenie

Zariadenia na morenie


Balíček produktov

Populárne Tagy: nerezová kapilára, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, cena, OEM, mlyn, výrobca, na predaj














