Popis produktov
ASTM A269Sanitárna potravinová kapilára z nehrdzavejúcej ocele
Výhody kapilárnej nerezovej trubice pre sanitárne potraviny ASTM A269
- Povrchová úprava: Vyrobené z potravinárskych{0}}materiálov (ako sú 304 a 316L), povrch je vyleštený na vysoký vnútorný povrch Ra s hrúbkou 0,8 μm alebo menej.
- Odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám: Odolné voči vysokým-teplotným sterilizáciám a nízkoteplotným{1}}chladiacim prostrediam, s ktorými sa bežne stretávame pri spracovaní potravín, a zabezpečuje stabilný výkon.
- Konzistentné rozmery: Pevné tolerancie zabezpečujú presný prenos tekutín a prístrojové vybavenie.
Použitie kapilárnej nerezovej rúrky pre sanitárne potraviny ASTM A269
- Prístrojové vybavenie a ovládanie:Kapiláry na meranie prietoku a dávkovacie zariadenia, tlakomery a snímače.
- Chemické a laboratórne aplikácie:Analytické prístroje vyžadujúce presné prietoky.
- Farmaceutické a biotechnológie:Procesné potrubie pre farmaceutickú výrobu a výrobu vakcín.
- Spracovanie potravín a nápojov:Linky na prenos mlieka, smotany a jogurtu.
- Mliečny priemysel:Pasterizačné potrubia a linky na spracovanie pri ultra{0}}vysokej teplote.
Chemické zloženie
| stupňa | Uhlík | mangán | kremík | Fosfor | Síra | Chromium | nikel | molybdén |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 304 | Menšie alebo rovné 0,08 % | Menšie alebo rovné 2,0 % | Menšie alebo rovné 1,0 % | Menšie alebo rovné 0,045 % | Menšie alebo rovné 0,030 % | 18.0–20.0% | 8.0–10.5% | – |
| 304L | Menšie alebo rovné 0,035 % | Menšie alebo rovné 2,0 % | Menšie alebo rovné 1,0 % | Menšie alebo rovné 0,045 % | Menšie alebo rovné 0,030 % | 18.0–20.0% | 8.0–12.0% | – |
| 316 | Menšie alebo rovné 0,08 % | Menšie alebo rovné 2,0 % | Menšie alebo rovné 1,0 % | Menšie alebo rovné 0,045 % | Menšie alebo rovné 0,030 % | 16.0–18.0% | 10.0–14.0% | 2.0–3.0% |
| 316L | Menšie alebo rovné 0,035 % | Menšie alebo rovné 2,0 % | Menšie alebo rovné 1,0 % | Menšie alebo rovné 0,045 % | Menšie alebo rovné 0,030 % | 16.0–18.0% | 10.0–14.0% | 2.0–3.0% |
Mechanické vlastnosti
Aby sa zabezpečila kvalita povrchu, naše sanitárne potrubie prechádza kompletným súborom testov ohybu a deformácie ASTM podľa ASME A269. Výsledkom týchto testov v kombinácii so špecifickými požiadavkami na suroviny, testovaním vírivými prúdmi vo valcovni rúr, 100 % vôľou otvoru pred mechanickým leštením a prísnejšími toleranciami vonkajších rozmerov a stien je konzistentnejší a kvalitnejší-produkt.
| Nehnuteľnosť | Pevnosť v ťahu (MPa) | Medza klzu (MPa) | Predĺženie (%) | Tvrdosť (HB) |
| 304/304L | 205–215 | 515–750 | Väčšie alebo rovné 40 | 201–217 |
| 316/316L | 205–220 | 515–750 | Väčšie alebo rovné 40 | 217–248 |
Možné alternatívne stupne
- ASTM A270: Keď sa vyžadujú prísnejšie hygienické požiadavky a hladká povrchová úprava (elektrické leštenie).
- AISI 904L: Vhodné pre vysoko kyslé spracovanie potravín a korozívne čistenie.
- Duplexná nehrdzavejúca oceľ(S32205, S32750): Ponúka vyššiu pevnosť a zvýšenú odolnosť proti koróznemu praskaniu spôsobenému chloridom.
Zobraziť produkty


Aplikácia produktov

Balíček produktov

Populárne Tagy: sanitárna potravinová kapilára z nehrdzavejúcej ocele, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, cena, OEM, mlyn, výrobca, na predaj














