Popis produktov
Špecifikácie produktu
| Normy | ASTM A632 |
| Oceľové triedy | TP304, TP304L, TP316, TP316L, TP317, TP321, TP347 |
| Ekvivalentné normy | EN 10216-5 / JIS G3448 |
| Vonkajší priemer (OD) | 0,3 mm - 12,7 mm |
| Hrúbka steny (WT) | 0,05 mm - 1,25 mm |
| Dĺžka | 1 m – 6 m (priame), 50 m – 300 m (zvinuté), alebo prispôsobené |
| Povrchová úprava | Svetlo žíhané |
| Výrobný proces | Ťahané za studena / Presne zvárané |
| Podmienka | Roztok žíhaný a kalený |
Tieto kapiláry z nehrdzavejúcej ocele sú precízne{0}}vyrobené s toleranciou vonkajšieho priemeru regulovanou na ±0,01 mm, toleranciou hrúbky steny ±0,005 mm a drsnosťou vnútornej steny Ra menšou alebo rovnou 0,8 μm (trieda BA). Sú ideálne pre aplikácie vyžadujúce extrémne vysokú presnosť prietoku-, ako sú systémy na odber vzoriek ropy a plynu a chemické vstrekovanie.
Hadica má maximálny pracovný tlak až 35 MPa a tlak pri roztrhnutí rovný alebo väčší ako 87,5 MPa, čím spĺňa požiadavky vysokotlakových{2}}prevádzkových podmienok. Rúry, ktoré prešli prísnym hydrostatickým testovaním a zisťovaním chýb vírivými prúdmi, sú certifikované ako bez netesností a defektov, plne vyhovujúce kontrolným požiadavkám normy ASTM A632.
Prispôsobené služby
- TORICH má špecializovaný technický tím schopný prispôsobiť triedy a rozmery materiálov tak, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám klienta, pokiaľ ide o prevádzkové podmienky, úrovne korózie, tlak a teplotu.
- Ponúkame prispôsobené povrchové úpravy koncov rúr prispôsobené požiadavkám inštalácie, vrátane vlastného skosenia (v uhloch 30 stupňov, 45 stupňov alebo 60 stupňov), závitových koncov (napríklad NPT a BSPT) a utesnených koncov.
- Poskytujeme tiež celý rad povrchových úprav vrátane morenia a pasivácie, zinkovania s následnou pasiváciou, PTFE povlaku a elektrolytického leštenia.
oblasti použitia
- Prístrojové vybavenie: Vhodné pre hadičky snímača tlaku, impulzné trubice, termočlánkový drôt a impulzné vedenia prietokomeru.
- Lekársky a farmaceutický: Hypodermické ihly, katétre, súčasti chirurgických nástrojov, linky na prenos tekutín a odber vzoriek vo farmaceutických zariadeniach atď.
- Chemické a petrochemické spracovanie: Vzorkovacie linky v korozívnych alebo kyslých procesných prúdoch, pripojenia analyzátorov a riadiace prístroje.
- Ropa a plyn: Hydraulické ovládacie vedenia a vstrekovanie chemikálií do ropných vrtov.
- Automobilový priemysel: Systémy vstrekovania paliva, hydraulické systémy bŕzd a spojok, systémy mazania a chladenia atď.
Chemické zloženie
| Prvok | C (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | Si (%) | Cr (%) | Ni (%) | Mo (%) | Nb/Ti (%) |
| TP304 | Menšie alebo rovné 0,08 | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,03 | Menšie alebo rovné 1,00 | 18.0–20.0 | 8.0–11.0 | - | - |
| TP317 | Menšie alebo rovné 0,08 | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,03 | Menšie alebo rovné 1,00 | 18.0–20.0 | 11.0–15.0 | 3.0–4.0 | - |
| TP347 | Menšie alebo rovné 0,08 | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,03 | Menšie alebo rovné 1,00 | 17.0–19.0 | 9.0–13.0 | - | Nb Väčšie alebo rovné 10 × C |
Mechanické vlastnosti
| Nehnuteľnosť | Pevnosť v ťahu (MPa) | Medza klzu 0,2 % (MPa) | Predĺženie (%) | Tvrdosť (HB) |
| TP304 | Väčšie alebo rovné 520 | Väčšie alebo rovné 205 | Väčšie alebo rovné 35 | 90 |
| TP317 | Väčšie alebo rovné 515 | Väčšie alebo rovné 205 | Väčšie alebo rovné 35 | 90 |
| TP347 | Väčšie alebo rovné 515 | Väčšie alebo rovné 205 | Väčšie alebo rovné 35 | 90 |
Možné alternatívne stupne
- Pre stredne korozívne prostredie-ako je povrchové potrubie na pobrežných plošinách alebo preprava mierne kyslých médií pri rafinácii a chemickom spracovaní- je vhodnou voľbou TP316, ktorá pokrýva rozsah teplôt od -100 stupňov do 400 stupňov .
- Pre vrty kyslého plynu a podmienky zahŕňajúce extrémnu koróziu sa odporúča UNS N06625, pretože vykazuje vysokú odolnosť voči H₂S, CO₂ a kyslému prostrediu.
- Pre scenáre zahŕňajúce extrémnu koróziu-ako je hlbinná{1}}ťažba ropy a plynu alebo preprava silne kyslých médií pri rafinácii a chemickom spracovaní je preferovaným materiálom duplexná nehrdzavejúca oceľ 2205. S ekvivalentným číslom odolnosti proti bodovej korózii (PREN) 38 alebo vyšším ponúka vynikajúci výkon v porovnaní s austenitickou nehrdzavejúcou oceľou.
oblasti použitia
Vďaka svojej výnimočnej odolnosti proti korózii, presnej rozmerovej presnosti a stabilným mechanickým vlastnostiam sú kapilárne rúrky z nehrdzavejúcej ocele ASTM A632 široko používané v ropnom a plynárenskom priemysle, vrátane vŕtacích, výrobných, prevodových a rafinačných operácií. Konkrétne aplikácie zahŕňajú:
- Vŕtacie operácie: Rúry na odber vzoriek kvapalín na vŕtanie do vrtu, vedenia snímačov vŕtacích prístrojov a hydraulické ovládacie vedenia vrtnej súpravy.
- Výroba ropy: Rúry na vstrekovanie chemikálií do vrtu, linky na monitorovanie tlaku vo výrobnom vrte a rúrky na odber vzoriek vrtov.
- Prenos plynu: Vedenie plynovodu zemného plynu, rúrky na odber vzoriek plynu a ovládacie vedenia prístrojového vybavenia čerpacích staníc.
- Rafinéria a petrochemické výrobky: Rúry na odber vzoriek procesných tekutín, linky na prepravu kyslých médií a linky na prístrojové vybavenie rafinačných zariadení.
- Pobrežné plošiny pre ropu a plyn: Hydraulické ovládacie vedenia plošiny, vetvy chladiaceho potrubia morskej vody, rúrky na odber vzoriek ropy a plynu na mori atď.
Zobraziť produkty


Testovacie zariadenia



Továrenské vybavenie

Zariadenia na morenie


Balíček produktov



FAQ
Otázka: Je vhodný pre nízkoteplotné-aplikácie?
Odpoveď: Áno, je vhodný pre teploty až -325 stupňov F (-200 stupňov).
Otázka: Má príslušné certifikácie pre ropný a plynárenský priemysel? Môžete poskytnúť správy o testoch?
Odpoveď: Môžeme poskytnúť komplexné certifikáty o skúške materiálu (MTC) a správy o skúškach (zahŕňajúce chemické zloženie, mechanické vlastnosti, nedeštruktívne testovanie a testovanie korózie). Vítame aj-kontroly na mieste zo strany klientov alebo opätovné{3}}kontroly tretích strán s cieľom zabezpečiť úplný súlad s regulačnými požiadavkami ropného a plynárenského priemyslu.
Otázka: Aké sú rozmerové tolerancie pre hadičku? Je možné prispôsobiť pre ešte prísnejšie tolerancie?
A: Štandardné tolerancie sú: Vonkajší priemer ±0,01 mm a Hrúbka steny ±0,005 mm. Ponúkame tiež vlastné presné{3}}tolerancie stupňa vonkajšieho priemeru ±0,005 mm a hrúbky steny ±0,003 mm; pre takéto prispôsobenie musia byť vopred oznámené špecifické požiadavky na toleranciu.
Populárne Tagy: kapilára z nehrdzavejúcej ocele, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, cena, OEM, mlyn, výrobca, na predaj














