Popis produktov
Naše výhody
1. Pevnosť pri vysokej teplote
- Bezšvíkové oceľové rúry P9 vykazujú vynikajúcu pevnosť pri tečení pri vysokých teplotách, vďaka čomu sú vhodné na použitie v elektrárňach a petrochemických peciach, čím sa znižuje riziko zlyhania vo vysoko-teplotných a{2}}tlakových systémoch.
- Naše rúry prechádzajú prísnym testovaním chemického zloženia, aby sme sa uistili, že materiál spĺňa normy ASTM A335, čo zaručuje stabilnú prevádzku vo všetkých-vysokoteplotných{2}}poveternostných{2}}teplotách.
2. Odolnosť proti korózii
- Chróm v P9 vytvára na povrchu potrubia film oxidu chrómu, čím sa zvyšuje jeho odolnosť proti korózii a oxidácii. Je vhodný do prostredia náchylného na sulfidizačnú koróziu, ako sú rafinérie a chemické závody.
- Zliatina chrómu-molybdénu P9 má lepšiu odolnosť proti korózii ako uhlíková oceľ a prechádza morením a pasiváciou, ako aj testovaním odolnosti voči oxidácii, aby sa zaistila odolnosť potrubia proti korózii a odolnosť proti oxidácii pri vysokých-teplotách.
3. Odolnosť voči vysokému tlaku
- Bezšvíkové oceľové rúry P9 sa vyrábajú procesom prepichovania za tepla, po ktorom nasleduje presné valcovanie a dimenzovanie, aby sa zabezpečila konzistentná hrúbka steny a rovnomerné rozloženie tlaku v rúre.
- Rúry prechádzajú optimalizovanými procesmi tepelného spracovania, ako je normalizácia a temperovanie, aby sa zvýšila ich odolnosť voči tlaku, čo im umožňuje odolať rizikám deformácie, praskania a tečenia v prostredí s dlhodobým-vysokým vnútorným tlakom.
4. Kontrola kvality
- TORICH podrobuje každú šaržu rúr prísnej kontrole kvality, vrátane testovania mechanického výkonu, hydrostatického testovania, testovania vírivými prúdmi, kontroly kvality povrchu a merania rozmerov, aby sa zabezpečilo, že kvalita rúr spĺňa požiadavky zákazníka.
- Rúry vyrobené spoločnosťou TORICH sú plne sledovateľné od surovín až po hotové výrobky a môžu poskytovať kontroly tretích{0}}stran, ako sú SGS a TUV.
5. Služby prispôsobenia
- TORICH môže poskytnúť prispôsobené služby na základe projektových výkresov a potrieb zákazníka, vrátane prispôsobených materiálov, rozmerov, povrchovej úpravy a presného rezania.
- Podporujeme prispôsobené baliace služby; povrch potrubia je ošetrený špeciálnym-náterom proti hrdzi, aby sa zabránilo poškodeniu povrchu počas prepravy na dlhé{1}}diaľky; a ponúkame hladké konce, skosené konce alebo špeciálne spracovanie.
oblasti použitia
- Energetika a energetický priemysel: Používa sa v kotlových rúrach, prehrievačoch, ohrievačoch a ekonomizéroch, ako aj vo vysokotlakových{0}}potrubiach pary v tepelných a jadrových elektrárňach.
- Petrochemický priemysel: Používa sa vo vysoko{0}}teplotných a vysokotlakových{1}}reaktoroch, potrubiach a rafinérskych zariadeniach.
- Automobilový priemysel: Používa sa na kľukové hriadele motora, ojnice, vačkové hriadele a ozubené kolesá.
- Letectvo a kozmonautika: Používa sa v podvozkoch lietadiel, uchyteniach motora a{0}}vysokopevnostných konštrukčných komponentoch.
Chemické zloženie
| Prvok | uhlík (%) | mangán(%) | fosfor (%) | Síra(%) | kremík(%) | Chromium(%) | molybdén(%) |
| P1 | 0.10-0.20 | 0.30–0.80 | 0,025 max | 0,025 max | 0.10–0.50 | 0.44–0.65 | 0.44–0.65 |
| P2 | 0.10-0.20 | 0.30–0.61 | 0,025 max | 0,025 max | 0.10–0.50 | 0.44–0.65 | 0.44–0.65 |
| P5 | 0,15 max | 0.30–0.60 | 0,025 max | 0,025 max | 0,50 max | 4.00–6.00 | 0.45–0.65 |
| P9 | 0,15 max | 0.30–0.60 | 0,025 max | 0,025 max | 0.25–1.00 | 8.00–10.00 | 0.90–1.10 |
Mechanické vlastnosti
| Nehnuteľnosť | Pevnosť v ťahu (MPa) | Medza klzu (MPa) | Predĺženie (%) | Tvrdosť (HBW) |
| P1 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
| P2 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
| P5 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
| P9 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
Možné alternatívne stupne
| stupeň | Alternatívne ročníky | Štandardné | Dôvody |
| P1 | 15Mo3 | DIN 17175 | Ekvivalentná-legovaná oceľ pre kotly a výmenníky tepla |
| P2 | T1a | ASTM A209 | Vhodné pre-vysokotlakové služby |
| P5 | T5 | ASTM A213 | Bezšvíkové rúry z feritickej legovanej ocele pre kotly, prehrievače a výmenníky tepla |
| P9 | 9Cr-1Mo | EN 10216-2 | Vhodné pre-vysokoteplotné parné potrubia a servis kotlov |
Zobraziť produkty


Testovacie zariadenia



Továrenské vybavenie

Zariadenia na morenie


Balíček produktov

FAQ
Otázka: Vyžaduje potrubie P9 tepelné spracovanie po-zváraní?
A: Áno, absolútne. Aby sa predišlo praskaniu za studena a obnovila sa húževnatosť, potrubie P9 vyžaduje predúpravu po-zvare.
Otázka: Aký je rozdiel medzi rúrkami P9 a P91?
Odpoveď: P9 má nižší obsah chrómu a molybdénu ako P91, vďaka čomu je lacnejší a vhodný pre mierne teplotné a tlakové podmienky, zatiaľ čo P91 je vhodný pre vysoko-tlakové a{4}}teplotné prostredia.
Otázka: Ako je odolnosť proti korózii P9 v porovnaní s nehrdzavejúcou oceľou (304/316)?
Odpoveď: P9 obsahuje približne 9 % chrómu, vďaka čomu je vhodný do vysoko-teplotného, suchého alebo parného prostredia, nie však do kyslého, na chlór-bohatého- prostredia s nízkou teplotou alebo do vlhkého korozívneho prostredia.
Populárne Tagy: p9 bezšvíkové rúry z legovanej ocele, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, cena, OEM, mlyn, výrobca, na predaj














