Popis produktov
Naše výhody
1. Odolnosť proti korózii
- Potrubie A778 sa vyrába s použitím austenitickej nehrdzavejúcej ocele, ako je TP304/TP304L/TP316L, ktorá ponúka odolnosť voči atmosférickej korózii a miernej priemyselnej korózii, čo zaisťuje dlhú životnosť vo vnútorných aj vonkajších dekoratívnych aplikáciách.
- Rúry sa testujú pomocou spektrometra, aby sa zabezpečilo, že príslušné materiály vyhovujú normám ASTM A778.
2. Vysoká ekonomická efektívnosť
- Naše rúry sú vyrábané priamym švovým zváraním bez žíhania, vďaka čomu sú podstatne ekonomickejšie ako bezšvíkové alebo žíhané rúry. Vhodné pre stavebníctvo, infraštruktúru a iné aplikácie, čím sa znižujú výrobné náklady.
- Naše rúry sú leštené pre ľahké rezanie a zváranie, čím sa znižujú výrobné a inštalačné náklady.
3. Kvalita povrchu
- Potrubie A778 prechádza morením, pasiváciou a leštením, aby sa zvýšila odolnosť proti korózii a dosiahla sa vysoká hladkosť povrchu (Ra menšie alebo rovné 0,4 μm), vďaka čomu je ideálne pre konštrukciu, nábytok a interiérový dizajn.
- Rúry prechádzajú prísnym testovaním rozmerov a drsnosti, aby sa zabezpečilo, že kvalita povrchu spĺňa požiadavky zákazníka; triedy drsnosti je možné prispôsobiť špecifikáciám projektu.
4. Kvalita zvaru
- Používame technológiu zvárania ERW, aby sme zabezpečili hladký, rovný zvarový povrch a jednotný vzhľad bez ovplyvnenia estetického vzhľadu.
- Rúry prechádzajú testovaním mechanických vlastností, aby sa zabezpečilo, že ich pevnosť v ťahu a ťažnosť sú vhodné pre štrukturálne a dekoratívne aplikácie.
oblasti použitia
- Konštrukčné podpery a rámovanie
- Stavebné stĺpy, zábradlia a balustrády
- Fasády budov a predstenové systémy
- Rámovanie nábytku a zobrazovacie systémy
- Vnútorné a vonkajšie dokončovacie potrubia
- Držiaky zariadení a ne-tlakové{1}}ložiskové kryty
Chemické zloženie
| Prvok | C | Cr | Ni | Mo | Mn | Si | P | S |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TP304 | Menšie alebo rovné 0,08 | 18.0 – 20.0 | 8.0 – 10.5 | - | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 1,00 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,030 |
| TP317L | Menšie alebo rovné 0,03 | 18.0 – 20.0 | 11.0 – 15.0 | 3.0 – 4.0 | Menšie alebo rovné 2,00 | Menšie alebo rovné 1,00 | Menšie alebo rovné 0,045 | Menšie alebo rovné 0,030 |
Mechanické vlastnosti
| Nehnuteľnosť | Pevnosť v ťahu (MPa) | Medza klzu 0,2 % (MPa) | Predĺženie (%) | Tvrdosť (HB) |
| TP304 | Väčšie alebo rovné 485 | Väčšie alebo rovné 205 | Väčšie alebo rovné 30 | Menšie alebo rovné 95 HRB |
| TP317L | Väčšie alebo rovné 515 | Väčšie alebo rovné 205 | Väčšie alebo rovné 30 | Menšie alebo rovné 95 HRB |
Možné alternatívne stupne
| Alternatívne ročníky | Dôvody |
| ASTM A554 | Rúrka ASTM A554 je vhodná pre konštrukčné a dekoratívne aplikácie, ktoré nevyžadujú odolnosť voči tlaku. |
| ASTM A312 | Potrubie ASTM A312 je vhodné pre aplikácie vyžadujúce súlad s predpismi pre tlakové potrubia. |
| ASTM A269 | Hadičky ASTM A269 sú vhodné na všeobecné účely a na prístrojové aplikácie. |
Zobraziť produkty


Testovacie zariadenia



Továrenské vybavenie

Zariadenia na morenie


Balíček produktov

FAQ
Otázka: Na aké aplikácie sú vhodné rúry ASTM A778?
Odpoveď: Tieto rúry sú vhodné na nosné konštrukcie a -netlakové dekoratívne aplikácie, ako sú zábradlia, zábradlia, nábytok, interiérové dekoratívne potrubia a priemyselné podpery bez tlaku.
Otázka: Môžu byť rúry A778 zvárané alebo opracované v teréne?
Odpoveď: Áno, tieto rúry majú vynikajúcu zvárateľnosť. Môžu byť rezané, ohýbané, leštené alebo rozšírené bez ovplyvnenia výkonu.
Otázka: Môžete poskytnúť vlastné veľkosti alebo balenie?
Odpoveď: Áno, ponúkame flexibilné služby prispôsobenia vrátane vonkajšieho priemeru potrubia, hrúbky steny a dĺžky; morenie, pasivácia alebo leštenie povrchových úprav; a obaly, ako sú drevené debny, PVC baliace fólie a antikorózne prípravky.
Populárne Tagy: potrubie a778, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, cena, OEM, mlyn, výrobca, na predaj














